Kategorie: Strategie úspěšné firmy

Strategie pro úspěšnost Vaší firmy

Každá firma má jen určité množství peněz a manažerského času. Ti úspěšní investují tam, kde se to nejvíce vyplácí. Jack Welsch


Pokud firma má vykazovat úspěch, tak musí vykazovat zisk. A ten dosáhnete jen tehdy, pokud máte dobrou firemní strategii – svůj jedinečný systém. Naše strategie stojí na 5 klíčových aspektech, které jsou vzájemně propojeny, provázány a podmiňují se, Proto název Pentagram úspěchu.

Důležité ovšem je, že strategie každé firmy je jiná. Jsou jiné podmínky, cíle, prostředky. Jen díky komplexnímu systému je možné vše začlenit a zohlednit do konečné podoby Vaší firemní strategie bude tímto zcela jedinečná a hlavně fungující.

Je zcela jedno v jaké oblasti podnikáte. Zpravidla mají podnikatelé a firmy na různé věci různé strategie. Jinou na marketink a propagaci. Jinou na prodej či výrobu atp. Nebylo by snazší mít jednu komplexní strategii, která by obsahovala všechny potřebné dílčí strategie? Získali by jste tím jednotnost a zároveň komplexní přehled nad všemi klíčovými oblastmi. V neposlední řadě by jste vy i vaši zaměstnanci měli neustálý přehled o celém vašem byznysu  a také viděli provázanost a podmíněnost zmíněných dílčích oblastí.

Nechcete si vyzkoušet a seznámit se s naší strategií Pentagram úspěchu?

Mgr.Miloslav Hubatka

úspěšná firma

 

 


 

 

Zapojte se aktivně do výzkumu ohledně dosahování úspěchu i Vy!

Výzva k příznivcům problematiky osobnostního rozvoje a dosahování úspěchu – prosíme vyplňte nám anonymní výzkumný test.

 

Prosíme, pomozte nám při sběru dat při výzkumu týkajícího se osobnostního rozvoje. Jde o seriózní psychologický výzkum na principu barvově-slovně asociačního testu, který je snadný, zcela anonymní (uvádí se jen věk a pohlaví) a celý test Vám zabere cca 15-20 minut Vašeho času.

Jde o zaklikávání barev, které se, dle Vás nejvíce hodí k danému slovu nebo slovnímu spojení. Nutno dodat, že žádný výsledek není ani dobrý, ani špatný, ale jde o ryze postojovou záležitost.

Vstup do snímače nejdete zde:

SNÍMAČ

BARVY ŽIVOTA

Instrukce najdete ihned na počátku snímače

Více o metodě nejdete ZDE

Děkujeme za Vaši pomoc podporu.

Miloslav Hubatka


print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.


Pentagram úspěchu

Vyhledávání

Facebook

Newsletter

Naši partneři


Chytré tabuleNadané dítěMyšlenkové mapyFENCING ROOM - škola historického šermuTALENTY - web pro talentované a nadané děti