Zdroj: http://www.pentagramuspechu.cz/seminar-rozvoj-nadani-a-talentu-deti-na-zs-a-ms.a64.html  •  Vydáno: 4.3.2016 10:57  •  Autor: Hubatka

Nadané dítě – rozvoj potenciálu a vedení dětí k úspěšnosti

Seminář zaměřený na rozvoj nadání a talentu dětí na školách. Díky tématu inkluze, která hýbe pedagogickou i laickou veřejností, nám zcela ze zorného pole zájmu jaksi vypadly nadané a bystré děti. Seminář je určen základním i mateřským školám a hlavně jejich učitelům, kterým opravdu záleží na rozvoji a úspěchu dětí. Seminář spojuje nové teoretické poznatky se současnou praxí na školách a s konkrétními příklady a doporučeními.

Komu je určen

Co si odnesete

Co obsahuje/ ukázka

Ukázka modulů tvořících obsah a strukturu školení

V čem se odlišujeme

Předně nekopírujeme jiné podobné semináře, ale jdeme vlastní cestou. Snažíme se reagovat na současný stav, situace a potřeby, se kterými se školy a výchova dětí potýkají. Sledujeme odborné výzkumy i nové trendy, ovšem nezapomínáme na tradiční a po generace osvědčené hodnoty. Paradoxně se ukazuje, že se v něčem výchova až tak moc nezměnila, ale spíše některé nové trendy vedou do slepých uliček. Snažíme se tyto nesprávné postupy popsat a vysvětlit. Současně se zaměřujeme i na ty správné, účinné a hlavně užitečné rady, které se vám i vašim dětem budou vyplácet. V našem semináři předkládáme řadu konkrétních faktů, pádných argumentů i příkladů z praxe. Nemalý prostor je věnován konkrétním dotazům i specifickým situacím našich účastníků.

Rozsah, cena, další údaje

Délka  školení je  cca 4 hodiny.

Cena je 1100,-Kč

Seminář Nadané dítě.., který se bude konat:

19.4.2016 v Brně od 8:30 do 13:00

19.4.2016 V Brně od 13:30 do 17:00

Vždy v prostorách BrnoOffice Králova 279/9, Brno - Žabovřesky více na:  www.brnooffice.cz .

 

Vaši objednávku zašlete na adresu hubatka@hubatkaconsulting.cz

Do objednávky uveďte následující údaje:

  1. Název a fakturační údaje školy
  2. Jména osob

S pozdravem

 

Mgr. Miloslav Hubatka

Hubatka Consulting

hubatka@hubatkaconsulting.cz

+420 773 100 766

www.hubatkaconsulting.cz